Silver partner
3
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
9
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
16472
Останній візит на сайт
сьогодні
Привіт! Мене звати Артем, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням:
instagram: revolution_rea

Продаж квартир (6)

  • Revolution
    69 000 $
    1 383 $/м²

    Героїв Крут вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення ЖК Scandia
    1 кімната
    49.9 / 20 / 25.6 м²
    поверх 2 з 6
    2022 рік побудови
    сьогодні
    Якщо шукаєте квартиру, в яку можна заїхати без додаткових витрат і ремонту — цей варіант вартий уваги. Підійде як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду завдяки зручному плануванню та комфортній локації. Основне: • 49.9 м² загальної площі • Простора кухня-вітальня — 25.6 м² • 2 поверх із 6 • Монолітно-каркасний будинок 2022 року • Автономний будинок з власною газовою котельнею Про квартиру: Квартира з капітальним, свіжим та продуманим ремонтом. Роздільне планування створює комфортний простір для життя. Велика кухня-вітальня стане зручним місцем для відпочинку та зустрічей. Передбачено багато місця для зберігання речей. Підігрів підлоги встановлений всюди, де плитка. Комфор...
    Рієлтор
  • Revolution
    180 000 $
    3 103 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 11 к1

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Політехнічний інститут Шулявка ЖК Manhattan city
    2 кімнати
    58 / 28.08 / 16.62 м²
    поверх 18 з 36
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Manhattan City | Шевченківський район Сучасна квартира бізнес-класу в одному з найпомітніших житлових комплексів Києва. Ідеальний варіант для комфортного життя в центрі міста або вигідної інвестиції. Берестейський проспект, 11к1 ЖК Manhattan City 18 поверх із 36 Загальна площа — 58 м² Житлова площа — 28.08 м² Кухня — 16.62 м² Монолітно-каркасний будинок, 2021 року Квартира з ремонтом У комплексі передбачений 4-рівневий наземний паркінг та критий гостьовий паркінг. До станції метро «Політехнічний Інститут» — 12 хвилин пішки. Переваги квартири та комплексу: — бізнес-клас із закритою територією та приватною атмосферою — повна автономність будинку: генератори...
    Рієлтор
  • Revolution
    64 000 $
    1 443 $/м²

    Гліба Бабіча вул. (Канальна), 8-Б

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Корольок
    ЖК Причал 8
    1 кімната
    44 / 17 / 14 м²
    поверх 18 з 24
    2023 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Причал 8» | Дарницький район | Видова квартира біля озера Пропонується 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Причал 8» за адресою: м. Київ, вул. Канальна, 8Б. Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції в новобудові 2023 року. 18 поверх із 24 Загальна площа — 44.35 м² Житлова площа — 17.11 м² Кухня — 14.31 м² Монолітно-каркасний будинок, стіни — керамоблок Є підземний паркінг До метро Позняки або Осокорки — 12 хвилин на авто Квартира без ремонту — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Готове планування дозволяє створити максимально функціональний простір для життя. Переваги квартири: Зручне планування: кімната та кухня-вітальня правильної...
    Рієлтор
  • Revolution
    85 000 $
    1 006 $/м²

    Георгія Гонгадзе просп. (Радянської України), 14

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Виноградар
    4 кімнати
    84.5 / 54.6 / 5.8 м²
    поверх 8 з 9
    1975 рік побудови
    сьогодні
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: просп. Георгія Гонгадзе 14 🏠 Характеристики квартири: • Площа: загальна 84.5 м² + житлова 54.6 м² • Кількість кімнат: 4 кімнатна • Поверх: 8/9 • Тип будинку: панельний • Опалення: централізоване 🛋 Стан та ремонт: • Радянський ремонт • Частково мебльована • Техніка: пральна машина, бойлер, холодильник, газова плита • Роздільне планування повноцінної 4-кімнатної квартири — рідкісний формат на ринку • Газифікований будинок, що забезпечує додаткову автономність та комфорт • Просторий тамбур на дві квартири — додатковий комфорт та приватність • Великий трисекційний балкон — функціональний додатковий простір, який р...
    Рієлтор
  • Revolution
    39 500 $
    1 304 $/м²

    Харківське шосе, 21/1

    БЕЗ КОМІСІЇ Нова Дарниця
    1 кімната
    30.3 / 14.7 / 6.5 м²
    поверх 5 з 9
    1967 рік побудови
    сьогодні
    📍 Локація: Дарницький район, Харківське шосе, 21/1 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 30.3 м² (загальна) • Кількість кімнат: 1 • Поверх: 5 / 9 • Тип будинку: панельний, серія 464, 1967 рік • Опалення: централізоване, будинок газифікований 🛋 Стан та ремонт: • Житловий стан, можна одразу заїжджати та жити • Квартира повністю укомплектована • У кімнаті паркет у гарному стані — після легкої реставрації виглядатиме дуже привабливо • У кухні встановлено металопластикове вікно • Великий балкон — можна об’єднати з кімнатою або облаштувати робочу / лаунж-зону • Квартира розташована в середині будинку, завдяки чому дуже тепла 🏢 Інфраструктура та локація: • Транспорт: метро “Харківська” — 10–15 хви...
    Рієлтор
  • Revolution
    139 999 $
    1 685 $/м²

    Регенераторна вул., 4к2

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Соцмісто ЖК Комфорт Таун
    3 кімнати
    83.1 / 47.8 / 11.4 м²
    поверх 3 з 10
    2010 рік побудови
    сьогодні
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: Дніпровський район, Регенераторна 4, корпус 2. 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 83,1 м² • Кількість кімнат: 3 окремі кімнати • Поверх: 3-й • Санвузли: 2 (душова + повноцінна ванна) • Додатково: кладова, гардеробна, засклена лоджія • Формат: велика кухня-вітальня з виходом на лоджію 🛋 Стан та ремонт: • Ремонт виконаний близько 10 років тому • У квартирі багато місяця для зберігання речей: 3 шафи+технічна кімната 1.5 кв.м.+ велика гардеробна у спальні • Квартира в хорошому житловому стані, можна одразу заїжджати та жити • Дві кімнати з кондиціонерами, великі вікна • У квартирі встановлені лічильники на тепло,...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.