Silver partner
3
Года опыта
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
9
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
16472
Последний визит на сайт
вчера
Привіт! Мене звати Артем, і я молодий та амбітний експерт АН Revolution, наша місія полягає у тому, щоб надати якісну послугу та створити екологічні принципи роботи на ринку.

Якщо ВИ ХОЧЕТЕ ПРОДАТИ/КУПИТИ/ЗДАТИ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ і при цьому отримати максимальну прозорість та чіткість у процесі співпраці, ми надаємо наступні послуги:

• Індивідуальний підбір обʼєктів нерухомості за вашим запитом у максимально швидкі терміни

• Повний юридичний та нотаріальний супровід ваших угод

• Обʼєктивна оцінка нерухомості (як при купівлі, так і при продажі)

• Розроблення стратегії максимально ефективного продажу та залучення потенційних покупців

Наша особливість полягає у медійності, завдяки якій ми вже зробили революцію на ринку київської нерухомості!

А познайомитись із нами ближче можна за посиланням:
instagram: revolution_rea

Продажа квартир (5)

  • Revolution
    180 000 $
    3 103 $/м²

    Берестейский просп. (Победы), 11 к1

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Политехнический институт Шулявка ЖК Manhattan city
    2 комнаты
    58 / 28 / 17 м²
    этаж 18 из 36
    2021 год постройки
    вчера
    Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Manhattan City | Шевченківський район Сучасна квартира бізнес-класу в одному з найпомітніших житлових комплексів Києва. Ідеальний варіант для комфортного життя в центрі міста або вигідної інвестиції. Берестейський проспект, 11к1 ЖК Manhattan City 18 поверх із 36 Загальна площа — 58 м² Житлова площа — 28.08 м² Кухня — 16.62 м² Монолітно-каркасний будинок, 2021 року Квартира з ремонтом У комплексі передбачений 4-рівневий наземний паркінг та критий гостьовий паркінг. До станції метро «Політехнічний Інститут» — 12 хвилин пішки. Переваги квартири та комплексу: — бізнес-клас із закритою територією та приватною атмосферою — повна автономність будинку: генератори...
    Риелтор
  • Revolution
    64 000 $
    1 443 $/м²

    Канальная ул. (Канальна), 8-Б

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Королек
    ЖК Причал 8
    1 комната
    44 / 17 / 14 м²
    этаж 18 из 24
    2023 год постройки
    вчера
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Причал 8» | Дарницький район | Видова квартира біля озера Пропонується 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Причал 8» за адресою: м. Київ, вул. Канальна, 8Б. Чудовий варіант для комфортного життя або інвестиції в новобудові 2023 року. 18 поверх із 24 Загальна площа — 44.35 м² Житлова площа — 17.11 м² Кухня — 14.31 м² Монолітно-каркасний будинок, стіни — керамоблок Є підземний паркінг До метро Позняки або Осокорки — 12 хвилин на авто Квартира без ремонту — можливість реалізувати власний дизайн-проєкт. Готове планування дозволяє створити максимально функціональний простір для життя. Переваги квартири: Зручне планування: кімната та кухня-вітальня правильної...
    Риелтор
  • Revolution
    85 000 $
    1 006 $/м²

    Гонгадзе Георгия просп. (Советской Украины), 14

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Виноградарь
    4 комнаты
    85 / 55 / 6 м²
    этаж 8 из 9
    1975 год постройки
    сегодня
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: просп. Георгія Гонгадзе 14 🏠 Характеристики квартири: • Площа: загальна 84.5 м² + житлова 54.6 м² • Кількість кімнат: 4 кімнатна • Поверх: 8/9 • Тип будинку: панельний • Опалення: централізоване 🛋 Стан та ремонт: • Радянський ремонт • Частково мебльована • Техніка: пральна машина, бойлер, холодильник, газова плита • Роздільне планування повноцінної 4-кімнатної квартири — рідкісний формат на ринку • Газифікований будинок, що забезпечує додаткову автономність та комфорт • Просторий тамбур на дві квартири — додатковий комфорт та приватність • Великий трисекційний балкон — функціональний додатковий простір, який р...
    Риелтор
  • Revolution
    39 500 $
    1 304 $/м²

    Харьковское шоссе, 21/1

    БЕЗ КОМИССИИ Новая Дарница
    1 комната
    30 / 15 / 7 м²
    этаж 5 из 9
    1967 год постройки
    вчера
    📍 Локація: Дарницький район, Харківське шосе, 21/1 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 30.3 м² (загальна) • Кількість кімнат: 1 • Поверх: 5 / 9 • Тип будинку: панельний, серія 464, 1967 рік • Опалення: централізоване, будинок газифікований 🛋 Стан та ремонт: • Житловий стан, можна одразу заїжджати та жити • Квартира повністю укомплектована • У кімнаті паркет у гарному стані — після легкої реставрації виглядатиме дуже привабливо • У кухні встановлено металопластикове вікно • Великий балкон — можна об’єднати з кімнатою або облаштувати робочу / лаунж-зону • Квартира розташована в середині будинку, завдяки чому дуже тепла 🏢 Інфраструктура та локація: • Транспорт: метро “Харківська” — 10–15 хви...
    Риелтор
  • Revolution
    139 999 $
    1 685 $/м²

    Регенераторная ул., 4к2

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Соцгород ЖК Комфорт Таун
    3 комнаты
    83 / 48 / 11 м²
    этаж 3 из 10
    2010 год постройки
    вчера
    🤝 Без комісії для покупця, за запитом надішлю детальний відеоогляд 📍 Локація: Дніпровський район, Регенераторна 4, корпус 2. 🏠 Характеристики квартири: • Площа: 83,1 м² • Кількість кімнат: 3 окремі кімнати • Поверх: 3-й • Санвузли: 2 (душова + повноцінна ванна) • Додатково: кладова, гардеробна, засклена лоджія • Формат: велика кухня-вітальня з виходом на лоджію 🛋 Стан та ремонт: • Ремонт виконаний близько 10 років тому • У квартирі багато місяця для зберігання речей: 3 шафи+технічна кімната 1.5 кв.м.+ велика гардеробна у спальні • Квартира в хорошому житловому стані, можна одразу заїжджати та жити • Дві кімнати з кондиціонерами, великі вікна • У квартирі встановлені лічильники на тепло,...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.